Центр перекладів Київ
Зв’язатися з нами
+38 (044) 520-00-36
+38 (067) 747-86-07
Замовлення On-line
Організація
Ім’я *
Телефон *
E-mail *
Перекласти з
Перекласти на
Надіслати
Головна    Юридичний переклад

Юридичний переклад

Переклад юридичних текстів є вкрай відповідальною роботою, тому що будь-яка неточність в офіційному документі може мати негативні юридичні наслідки для замовника - від відмови в реєстрації майнового права або оформлення візи, до розбіжності в тлумаченні термінів в ході судового розгляду. Саме тому наші фахівці підходять до перекладу юридичних документів з найвищим ступенем професіоналізму.
Звертаючись до нас, Ви можете бути впевнені в тому, що юридичний переклад договору, свідоцтва, довіреності або іншого документа буде виконано на високому рівні. Він не створить додаткових бюрократичних зволікань, а навпаки, прискорить здійснення Ваших ділових або особистих планів.

Якісний переклад юридичного тексту, нотаріально завірений переклад

Команда наших фахівців має великий досвід у перекладі різноманітних юридичних текстів. Наш центр надає послуги з перекладу документів, як для приватних осіб і СПД, так і для державних установ і компаній - резидентів і нерезидентів України.
«Мова сервіс» здійснює юридичний переклад на англійську, українську, російську, німецьку, французьку та інші мови.

Переклад юридичних документів з нотаріальним засвідченням також входить в наш спектр послуг. Для отримання нотаріально завіреного перекладу документа Вам не потрібно додатково звертатися до нотаріуса - це зробимо ми перед тим як видати Вам готове замовлення.
У деяких випадках, посольства та інші офіційні організації не вимагають обов'язкового нотаріального засвідчення перекладу документів, однак наполягають на підтвердженні його офіційного статусу і кваліфікації перекладача. Якщо є така вимога, «Мова Сервіс» завіряє кожен юридичний переклад круглою печаткою і підписом компанії.

Переклад повного спектру юридичних документів

За роки роботи ми набули досвіду у перекладі найрізноманітніших юридичних документів, в їх числі:

  • договори і контракти всіх напрямків (купівля-продаж, ліцензування, поділ продукції, спільна розробка і т.д.)
  • довіреності
  • установчі документи (статути, установчі договори, протоколи зборів акціонерів, свідоцтва про реєстрацію)
  • документи, що підтверджують особу, правомірність, право власності і т.д.
  • закони, законопроекти та нормативні акти
  • судові та юридичні висновки
  • ділове листування і протоколи засідань
  • повні пакети документів приватних осіб для пред’явлення у посольства та консульства

Юридичний переклад договору на англійську зараз користується неймовірним попитом. Це дуже складний переклад, що вимагає широких професійних знань в сфері юриспруденції.

Послуга «терміновий юридичний переклад Київ»

Ми розуміємо, що часто необхідно отримати переклад юридичних документів в стислі терміни, тому ми завжди адекватно оцінюємо час, необхідний для перекладу Вашого документа, і ще до початку роботи повідомляємо про терміни доставки готового перекладу. У ситуаціях, коли час не чекає, можете сміливо звертатися в бюро перекладів «Мова Сервіс». Ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте перекладений і завірений текст в узгоджений термін.

Ми будемо раді відповісти на всі Ваші запитання. Зв'яжіться з нами прямо зараз для обговорення подробиць замовлення.

© "Компанія Мова Сервис" Міжнародний Центр Перекладів Київ
Яндекс.Метрика