Центр перекладів Київ
Зв’язатися з нами
+38 (044) 520-00-36
+38 (067) 747-86-07
Замовлення On-line
Організація
Ім’я *
Телефон *
E-mail *
Перекласти з
Перекласти на
Надіслати
Головна    Час, необхідний для виконання перекладу

Час, необхідний для виконання перекладу

Для замовника в будь-якому випадку важливі два моменти - вартість виконання роботи і час, витрачений на це. Час завжди підтискає, завжди не чекає, і у кожного клієнта свій особливий випадок: наближається день підписання важливого договору з іноземними партнерами, потрібно його швидко перекласти, або замовляють терміновий переклад інструкції з експлуатації складного обладнання, для того щоб його запустити.
Кожен, хто хоч недовго вивчав іноземну мову, розуміє, що переклад - це копіткий процес, що вимагає концентрації уваги. Перекладач виконує за день 10 сторінок (в середньому), але ж часто він має справу з матеріалами великого обсягу. Тому при оформленні замовлення на переклад (особливо терміновий) необхідно враховувати як потреби клієнта (за винятком випадку, коли потрібен переклад '' на вчора ''), так і продуктивність виконавця.
При виконанні термінових переказів роботу поділяють на декількох фахівців, але тут може з'явитися проблема. У різних людей різні стилі написання тексту, крім того, перекладачі, працюючи незалежно один від одного, можуть вибирати різні значення одного й того ж терміна. Наприклад, у французького слова garniture близько десятка різних значень: прилад, комплект, арматура, обшивка, прокладка, заповнення та ін. Є велика ймовірність, що результат командної роботи буде швидким, але складним для читання і розуміння.
Розбіжності, неточності і помилки обов'язково виправляє редактор. Він повинен встановити єдиний стиль для всього документа і уточнити переклад вузькоспеціалізованих термінів. Ця важлива робота теж вимагає часу і збільшує вартість перекладу.
Сподіваємося, що усвідомлення і розуміння вищенаведених факторів допоможе всім, хто звертається за професійним перекладом, правильно спланувати свої дії. Тоді перекладачі працюватимуть без надриву, але плідно і виконають якісний і точний письмовий переклад тексту або документа в зазначений Вами при оформленні замовлення термін.

© "Компанія Мова Сервис" Міжнародний Центр Перекладів Київ
Яндекс.Метрика