Центр перекладів Київ
Зв’язатися з нами
+38 (044) 520-00-36
+38 (067) 747-86-07
Замовлення On-line
Організація
Ім’я *
Телефон *
E-mail *
Перекласти з
Перекласти на
Надіслати
Головна    Письмовий перклад з/на основні мови світу

Письмовий перклад з/на основні мови світу

«Мова Сервіс» - це агентство перекладів, де працюють досвідчені фахівці, редактори та коректори за підтримки профільних консультантів. Ми надаємо послугу «повний письмовий переклад», працюємо з документами широкого спекру тематик і володіємо великою кількістю іноземних мов. При роботі над письмовим перекладом документів на російську, українську, англійську та інші мови ми зберігаємо індивідуальний підхід до виконання кожного замовлення.
Найбільш затребуваними серед клієнтів є:

  • письмовий переклад з англійської на російську

  • переклад з англійської мови на українську

  • письмовий переклад з російської на українську

  • письмовий переклад з української на англійську.

Робота над перекладом має свою специфіку. Щоб познайомити Вас з нею, ми зібрали ряд питань, які найчастіше задають нам клієнти.

Як забезпечується якість перекладу документів?

Перед відправкою замовнику, письмовий переклад проходить кілька ступенів перевірки. Після основного перекладача текст переходить до редактора і коректора, які звіряють переклад з оригіналом на наявність граматичних або технічних помилок, помилкового тлумачення зворотів. У тому випадку, якщо текст є спеціалізованим (технічним, юридичним, медичним тощо), ми залучаємо профільних фахівців для перевірки правильності перекладу технічних термінів. Якість нашого письмового перекладу на російську, українську, англійську та інші мови завжди залишається на висоті.

У мене є ряд індивідуальних вимог до перекладу - як діяти?

Переклад - це, безперечно, робота творча і наукова, тому ми не розглядаємо його як конвеєрний процес. Навпаки, команда "Мова Сервіс" підходить до кожного замовлення індивідуально. Отже, ми завжди готові працювати з нестандартними вимогами до виконання замовлення: форматування та верстка, використання корпоративних глосаріїв, оцифровка друкованих оригіналів і т.д.

Як довго робиться письмовий переклад?

При оформленні замовлення ми в обов'язковому порядку обговорюємо термін виконання перекладу в залежності від його обсягу, специфіки, а також Ваших вимог. Ми виконуємо як переклад договорів, довіреностей та інших стандартизованих документів, так і терміновий переклад документів для посольств. У разі, якщо замовляється терміновий переклад тексту великого обсягу, ми залучаємо команду перекладачів, результат роботи якої обробляє редактор, забезпечуючи цілісність готового тексту.

Чи можете Ви підготувати письмовий переклад в файлі не текстового або спеціалізованого формату?

Звичайно! Ми працюємо з численними форматами файлів, такими як Excel, PDF (в т.ч. редаговані форми), AutoCAD, файли зображень, блок-схеми Microsoft Visio, файли HTML, XML, і багато інших. Ми можемо виконати письмовий переклад на англійську, українську, російську та інші мови незалежно від формату Вашого файлу.

Чи займаєтесь Ви перекладом і транскрипцією аудіо та відео файлів?

Наші перекладачі готові працювати з аудіо- та відеозаписами як професійними, так і аматорськими. Якщо Вас цікавить переклад аудіо, відео або субтитрів з англійської на російську або українську - зв'яжіться з нами, і ми обговоримо всі деталі проекту.

Як оформити замовлення на письмовий переклад у вашому бюро?

Найшвидший спосіб оформлення замовлення - за допомогою форми на нашому сайті, яка дозволяє Вам відразу направити нам файл для ознайомлення. Ви також можете зв'язатися з нами за телефоном, e-mail чи Skype, зазначеними на сайті. Якщо ж Вам до душі особиста зустріч, запрошуємо відвідати наш офіс в Києві.
Нагадуємо, що наші перекладачі та редактори працюють в команді, тому ми також приймаємо такі замовлення, як «терміновий переклад документів Київ».

Центр перекладів "Мова Сервіс" буде радий співпрацювати з Вами!

© "Компанія Мова Сервис" Міжнародний Центр Перекладів Київ
Яндекс.Метрика