Центр перекладів Київ
Зв’язатися з нами
+38 (044) 520-00-36
+38 (067) 747-86-07
Замовлення On-line
Організація
Ім’я *
Телефон *
E-mail *
Перекласти з
Перекласти на
Надіслати
Головна    Переклад стандартів

Переклад стандартів

Переклад міжнародних і галузевих стандартів винесено в окрему категорію через специфіку даного виду документів. Як правило, стандарти відрізняються великим об'ємом текстів і високим рівнем технічної спеціалізації. Призначенням стандарту є гармонізація вимог до певних виробничих процесів, якісних характеристик продукції, техніки безпеки і т.д.
Центр перекладів "Мова Сервіс" пропонує Вам переклад як національних стандартів (ДСТУ, ГОСТ), так і стандартів ASTM, ISO, ANSI та інших міжнародних організацій на англійську, українську, російську та інші мови.

Переклад європейських стандартів для корпоративних і державних замовників

Досвідчений штат перекладачів і редакторів бюро "Мова Сервіс" регулярно надає послуги з перекладу стандартів численним українським компаніям та державним установам. Замовниками перекладів міжнародних стандартів, як правило, стають підприємства і організації, зацікавлені у сертифікації свого виробництва і систем управління якістю. На даний момент для українських виробників така сертифікація особливо важлива для виходу на світові ринки. З іншого боку, для успішної інтеграції України в європейський економічний простір державним установам також необхідний переклад європейських стандартів для гармонізації українських виробничих стандартів на національному рівні.

Якісний переклад міжнародних і національних стандартів

Високий рівень якості та точності дуже важливий при перекладі виробничих і будівельних стандартів. Будь-яка непевність тлумачення або помилка при перенесенні даних може привести до порушення виробничого процесу, відмови в сертифікації, браку продукції, або навіть нещасного випадку. Саме тому в центрі перекладів «Мова Сервіс» перекладені стандарти проходять багаторівневу перевірку перед передачею замовнику. Це дозволяє нам гарантувати якість перекладу і 100% відповідність змісту оригіналу.

Наше бюро виконує переклади стандартів в наступних областях:

  • металургія
  • машинобудування
  • енергетика
  • будівництво
  • легка промисловість
  • фармацевтика
  • телекомунікації
  • аерокосмічні технології
  • охорона навколишнього середовища
  • техніка безпеки і охорона праці

Спектр стандартів не обмежений. Ми готові виконати переклад стандартів API, ISO, DIN, EN, API, ГОСТ і документи будь-яких інших міжнародних і національних організацій по стандартизації.

Щоб отримати детальну консультацію, дізнатися вартість і термін переведення, телефонуйте, пишіть до нас на e-mail або skype, вказані на сайті.

© "Компанія Мова Сервис" Міжнародний Центр Перекладів Київ
Яндекс.Метрика