Центр перекладів Київ
Зв’язатися з нами
+38 (044) 520-00-36
+38 (067) 747-86-07
Замовлення On-line
Організація
Ім’я *
Телефон *
E-mail *
Перекласти з
Перекласти на
Надіслати
Головна    Медичний переклад

Медичний переклад

Велика категорія послуг, які ми надаємо нашим бюро перекладів, включає медичний переклад, тобто ми робимо переклад медичних термінів, перекладаємо медичні документи та інші тексти медичної та навколомедичної тематики. В Україні особливо великим попитом користується медичний переклад з англійської на російську та українську мови.
Попит на якісний переклад медичної документації присутній з боку цілого ряду клієнтів. В першу чергу до нас звертаються юридичні особи, як українські виробники лікарських препаратів і медичних продуктів, так і зарубіжні фармацевтичні компанії. Якісний медичний переклад досьє препаратів і клінічних досліджень на українську мову завжди необхідний для реєстрації та сертифікації продукції медичного призначення в Україні. Численні провідні українські та зарубіжні фармацевтичні виробники є постійними клієнтами «Мова Сервіс». Вони звертаються за перекладом медичних документів з англійської (і інших мов) на російську та українську.
Медичний переклад на англійську та інші мови також часто необхідний в особистих цілях (наприклад, переклад історії хвороби для виїзду на лікування за кордон або пошуку благодійної підтримки) або ж в професійних - це переклад статей з медицини для публікації в спеціалізованих журналах.

Якісний професійний медичний переклад в Києві від центру «Мова Сервіс»

Одним з найбільш складних переказів по праву вважається переклад медичних текстів, тому його, як правило, виділяють з широкої категорії технічного перекладу.
Наша команда складається з професійних перекладачів, які спеціалізуються саме на медичному перекладі на українську, російську та англійську. У нашому «послужному списку» є тисячі сторінок фармацевтичних досьє, матеріалів клінічних досліджень, наукових статей і багатьох інших медичних документів. Спираючись на багаторічний досвід і постійно удосконалюючи свою кваліфікацію, команда центру гарантує високу якість перекладу медичних документів на англійську, українську, російську та інші мови.

Приклади медичних документів, що переводяться нашими фахівцями

Наше агентство перекладів працює з найрізноманітнішими текстами. Наприклад, ми виконуємо медичний переклад на російську, українську та англійську мови таких документів, як:

  • протоколи клінічних досліджень
  • стандартні операційні процедури з виробництва препаратів і виробів медичного призначення
  • історії хвороби і медичні довідки
  • наукові статті та монографії
  • досьє препаратів
  • звіти з валідації виробничих процесів і випробувань
  • протоколи контролю якості препаратів (також див. розділ «Переклад стандартів»)
  • інструкції із застосування лікарських засобів
  • каталоги медичного обладнання (в т.ч. стоматологічного)

Ми гарантуємо Вам високу якість медичного перекладу, швидку обробку замовлення і прозорі розцінки. Якщо Ваш текст вже готовий до перекладу - надішліть його нам прямо зараз, за ​​допомогою форми на сайті, і ми оперативно зв'яжемося з Вами.
Нагадуємо, що наші перекладачі та редактори працюють в команді, тому ми також приймаємо такі замовлення, як «терміновий медичний переклад Київ».

Якщо у Вас є питання - телефонуйте, ми будемо раді Вас проконсультувати!
© "Компанія Мова Сервис" Міжнародний Центр Перекладів Київ
Яндекс.Метрика