Центр перекладів Київ
Зв’язатися з нами
+38 (044) 520-00-36
+38 (067) 747-86-07
Замовлення On-line
Організація
Ім’я *
Телефон *
E-mail *
Перекласти з
Перекласти на
Надіслати
Головна    Якісний переклад економічних текстів

Якісний переклад економічних текстів

На тлі активного розвитку міжнародного економічного співробітництва фінансовий переклад стає дуже затребуваним.

Будь-який бізнес, великий, середній або малий, хоче вийти на міжнародний рівень. Партнерство з закордонними компаніями, фірмами та іншими організаціями дає інвестиції, впровадження нових технологій і розширення торговельних зв'язків.
Для міжнародного співробітництва в будь-якій галузі економіки та в різних сферах послуг обов'язкові фінансові та банківські документи, також у своїй роботі багато підприємств і організації створюють бізнес-плани, звіти, проводять маркетингові дослідження. На допомогу всім, хто хоче отримувати економічну інформацію безпосередньо від зарубіжних партнерів, а також поширювати інформацію в інших країнах про свій бізнес, прийде київське агентство перекладів «Мова Сервіс». Тут роблять якісний переклад економічних текстів та забезпечують переклад економічних термінів з російської та української мов на мови багатьох країн Європи та Америки і також зворотний переклад.
Щоб якнайкраще подати інформацію з економічних текстів з урахуванням відмінностей в термінології різних країн, ми робимо точний економічний переклад і для цього підбираємо фахівців, які вільно володіють іноземною мовою і мають профільну освіту. З особливою увагою наш центр перекладів відноситься до презентаційних матеріалів, які призначені для зарубіжних партнерів наших клієнтів. Навіть при високій кваліфікації перекладача-економіста ми обов'язково підключаємо носіїв мови для додаткового редагування. Це надає перекладу автентичне (наприклад, британське або американське) звучання і часто підвищує зацікавленість іноземних бізнесменів.
Оскільки зараз з'являються у величезній кількості нові і йдуть з ужитку старі терміни і вирази, наші перекладачі постійно займаються вивченням спеціальної економічної термінології та стандартів. У нашому бюро перекладів формуються словники для багатьох вузьких економічних і фінансових спеціальностей, так звані глосарії. Вони постійно оновлюються і доповнюються новими лексичними елементами, що щойно ввійшли у вжиток. Для навчання специфіці зарубіжних фінансових та економічних стандартів ми регулярно відправляємо своїх співробітників на курси підвищення кваліфікації, закордонні стажування, вони активно беруть участь в різних семінарах і тренінгах.

Звернувшись в наш центр перекладів за послугою «економічний переклад», Ви отримаєте якісний, точний, вчасно і недорого виконаний переклад необхідних Вам документів. Ми впевнені, що наша робота допоможе Вам укладати вигідні угоди з закордонними партнерами і успішно розвивати Ваш бізнес.

Зв'яжіться з нами, і ми з задоволенням відповімо на всі Ваші запитання!

© "Компанія Мова Сервис" Міжнародний Центр Перекладів Київ
Яндекс.Метрика