Центр перекладів Київ
Зв’язатися з нами
+38 (044) 520-00-36
+38 (067) 747-86-07
Замовлення On-line
Організація
Ім’я *
Телефон *
E-mail *
Перекласти з
Перекласти на
Надіслати
Головна    Ціни

Ціни

Ви знайдете відповідь на питання "переклад документів ціна", " ціни на переклад", ознайомившись з деякими юридичними аспектами нашої діяльності.

ПІДПРИЄМСТВО Є ЮРИДИЧНОЮ ОСОБОЮ ПЛАТНИКОМ ПДВ

Завдяки великому обсягу виконуваних робіт ми маємо можливість підтримувати помірні ціни на переклади, якість яких залишається на високому рівні.
Постійні клієнти користуються рядом переваг, що пропонуються договором про співпрацю з нами.

 Вартість і терміни

Протягом 10-15 хвилин ми ознайомимося з Вашим документом, розрахуємо вартість і терміни перекладу і відправимо Вам по e-mail пропозицію, яка включатиме в себе:
* Обсяг вихідного документу в стандартних сторінках
* Напрямок перекладу
* Загальну вартість замовлення
* Термін виконання замовлення (у робочих днях)
Ми завжди надаємо інформацію про точну вартість перекладу і терміни його виконання до початку роботи і не приступаємо до перекладу без Вашого підтвердження.

 Підтвердження

Якщо Вас не задовольняють наші пропозиції, Ви можете відмовитися від замовлення, не зазнавши ніяких витрат. Умови замовлення можуть підлягати обговоренню і коригуватися в залежності від досягнутих домовленостей.
Якщо Ви згодні - дайте відповідь на наш лист, зберігши всі основні умови замовлення.

 Договір

Ми можемо заключити з Вами Договір на переклад, в якому визначені основні положення надання послуг. Для кожного договору складається додаток із зазначенням термінів і вартості перекладу.

 Документи

Ми підготуємо і доставимо всі необхідні для вашої бухгалтерії документи, пов'язані з наданими послугами (договір, додатки, акти, рахунки).

© "Компанія Мова Сервис" Міжнародний Центр Перекладів Київ
Яндекс.Метрика